Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 06-05-2024, 05:38

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30-09-2010, 07:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-09-2010, 06:24
Posty: 125
Witam.Mam problem z mrugajacym zegarkiem lub temperaturą zew. na wyświetlaczu.Dzieje sie to tylko wedy gdy silnik jest włączony,gdy silnik gasnie to przestają mrugać,wyświetla wtedy dobrze.Może ktoś wie co z tym fantem zrobic ? Dodam że to nie dzieje sie za każdym razem kiedy silnik jest uruchomiony,czasem działa poprawnie.


Na górę
Post: 07-10-2010, 07:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-09-2010, 06:24
Posty: 125
No i sobie poradziłem sam.Usterka błacha związana z elektroniką.Zegareczek i temperatura juz nie mruga.


Na górę
Post: 21-11-2010, 12:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-11-2007, 15:10
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
boss-24 pisze:
No i sobie poradziłem sam.Usterka błacha związana z elektroniką.Zegareczek i temperatura juz nie mruga.

Możesz poradzić co zrobiłeś? U mnie ostatnio zegarek działa ciągle podświetlony. Niezależnie od tego czy mam włączone światła czy nie zegarek/temperatura się świeci.
W sumie to błaha rzecz bo i tak jeździ się na światłach ale nie wiem czy to nie oznacza końca zegarka. Jakieś zwarcie?


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-11-2010, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-09-2010, 06:24
Posty: 125
Ja miałem inny problem z zegarkiem bo on mi tylko mrugał a podświetlenie działało dobrze.Ale z tego co pamiętam to umnie jest tak gdy przekręce kluczyk na (ACC) to zapala sie zegarek wraz z podświetleniem i gdy odpale silnik to tez sie świeci ale gdy zapale światła na włączonym silniku czy tylko na (ACC) to podświetlenie zegarka lekko sie ściemnia,nie świeci już tak mocno jak na wyłączonych światłach ale jest podświetlany.A jak jest u Ciebie ?


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-11-2010, 09:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-11-2007, 15:10
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
To u mnie jest teraz identycznie. Jak włączę kluczyk na ACC to włącza się zegarek z podświetleniem, jak włączę światła to minimalnie się ściemnia. Kiedyś było tak, że po włączeniu stacyjki (ACC lub dalej) włączał się zegarek ale bez podświetlenia, które załączało się razem ze światłami i resztą podświetlenia deski. Zauważyłem, że na samym początku wystąpienia problemu można to było jeszcze skorygować lekkim puknięciem w zegarek. Załączało to podświtelenie jak światła były włączone i odwrotnie. Chyba zrobiło się jakieś zwarcie :?:


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-11-2010, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-09-2010, 06:24
Posty: 125
No nie jestem pewien czy masz awarie.U mnie tak to działa od samego początku i wydaję mi sie że tak ma być,miałem poprzednio inne auto też terenowe i też tak działało,identycznie po przekręceniu kluczyka zapalał sie zegarek wraz z podświetleniem a po włączeniu świateł lekko przyciemniało sie podświetlenie.Dobrze by było jak by ktoś teraz napisał jak działa u niego zegarek ale wydaje mi sie że tak ma być.Prędzej miałeś żle,może jakiś styk zasniedziały albo coś z kostką stacyjki bo to ona jako pierwsza daje napięcie na zegarek ... zapytam znajomego też ma GV z 2003roku i napisze jak u niego jest.


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-11-2010, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-11-2007, 15:10
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
boss-24 pisze:
Dobrze by było jak by ktoś teraz napisał jak działa u niego zegarek ale wydaje mi sie że tak ma być.
No właśnie jest na sali ktoś z GV I po liftingu? Niech opisze jak jest u niego, pliz.


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-11-2010, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-09-2010, 06:24
Posty: 125
Sprawdziłem u kolegi który ma GV z 2004roku a nie jak pisałem z 2003roku moja pomyłka ;) i ma identycznie jak u mnie.Zapala sie zegarek z podświetleniem a po zapaleniu świateł lekko sie ściemnia.Czyli masz teraz prawidłowo działajacy zegarek :D


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-11-2010, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-11-2007, 15:10
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
No to git :lol: Myślałem, że podświetlenie włącza się razem ze światłami. Tak było wcześniej. Wielkie dzięki za pomoc :!:


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]