Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 04-05-2024, 22:40

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-04-2008, 19:30 
Offline

Rejestracja: 27-04-2008, 18:13
Posty: 13
Lokalizacja: Gdynia
Nabyłem GV 2.0 TD 2000r po przyjezdzie z trasy zgasiłem ja a potem juz nie mogłem odpalic kreciła ale nie odpalała , tak jakby paliwa nie dostawała odpowietrzylismy ja wyskakuje jakis kod 83 czy moze mi ktos cos w tej materi doradzic i powiedziec co to za bład dzieki i pozdrawiam jak cos to na meila lesto@wp.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-05-2008, 20:58 
Offline

Rejestracja: 22-10-2006, 10:19
Posty: 725
Nie wiem, w jakim systemie są kodowane usterki w suzukach - najczęściej kod ten oznacza usterkę wtryskiwacza lub zły kod immobilizera... usterki grupy "osiemdziesiąt" dotyczą także klimy, ale w tym wypadku można to wykluczyć... sprawdzenie kontrolki immobilizera /jeśli jest/ po włączeniu zapłonu może wykluczyć tę usterkę. Mimo poszukiwań, opisu kodów do Suzuki nie znalazłem :(


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-05-2008, 20:41 
Offline

Rejestracja: 27-04-2008, 18:13
Posty: 13
Lokalizacja: Gdynia
Dzieki bardzo za info usterke usunieto ale do konca sam nie wiem co było bo mi nie powiedziano za usługe skasowano 600zł pozdrawiam akle musiał byc to pierdoła bo robili to 2 godzinki z przerwami


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-05-2008, 21:21 
JOOK pisze:
za usługe skasowano 600zł pozdrawiam akle musiał byc to pierdoła bo robili to 2 godzinki z przerwami


Faktycznie to musiała być pierdoła :szok: 300 złotych za godzinę to tak nawet w ANGLII nie zarabiają nasi RODACY :lol: :lol: :lol:


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 18-11-2010, 08:58 
Offline

Rejestracja: 17-07-2010, 21:16
Posty: 8
U mnie też pokazuje kod 83 z tabeli wynika że immobilizer, (klimy nie mam) ale przyczyny mogą być jeszcze jakieś. I zanim wymienię sterownik itp. chciał bym to sprawdzić czy to nie jakaś pierdoła. Na elektrozaworze na pompie i sterowniku po przekręceniu kluczyka przez jakąś 1 sekundę jest prąd potem ginie. Na krótko też próbowałem podłączyć elektrozawór, ale nie silnik odpala. Dlatego szkoda że za 600 zł nie powiedzieli co było.
Pozdrawiam


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]