Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 04-05-2024, 09:53

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 24-01-2017, 10:17 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014, 14:36
Posty: 164
Tak muszą być z wąsami, sorry nie spojrzałem jakie były w linku. Ja myślałem jeszcze o ledach nie wiem jak będą świecić ale powinny być trwalsze niż te żarnikowe.

_________________
MINI Countryman CS Forester XT


Na górę
Post: 10-02-2017, 14:53 
Offline

Rejestracja: 10-02-2017, 09:45
Posty: 6
Suzuki: GRAND VITARA II 2,0
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, ale chciałbym podpiąć się pod temat.
Zaczęło padać mi podświetlenie klimy ( jedno pokrętło...drugie...itd ), więc wycieczka do sklepu, zakup żaróweczek
śrubokręt, lutownica i do roboty. Żarówki wymienione i wszystko git.
Ostatnio zauważyłem ( trudno było nie zauważyć ) że zaczął migać wyświetlać radia (Clarion). Na chwilę obecną
świeci jak mu się chce, raz nie świeci wcale...innym razem świeci super bez przerwy a czasami miga jak streboskop.....i to jest najbardziej wkurzające. Czy miał ktoś taki przypadek?, bo żarówka raczej spalona nie jest skoro miga.
Przytrzymanie pokrętła włączającego radio żeby świeciło jaśniej nie zmienia reakcji oświetlenia.


Na górę
Post: 12-02-2017, 20:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-04-2011, 15:00
Posty: 436
Lokalizacja: podkarpacie
Witam a ja mam takie pytanie mam gv 2 2005r moglbym kupic radi z mp3 gdyz w moim nie ma czy bez problemu moglbym zmienic oryginalne radio to co ja mam z cd na takiesamo z mp3 czy moze byc jakis problem?


Na górę
Post: 12-02-2017, 20:55 
Offline

Rejestracja: 10-02-2017, 09:45
Posty: 6
Suzuki: GRAND VITARA II 2,0
Witaj. Na forum "Części-sprzedam" ktoś ma do sprzedania takie radio, z MP3 i navi.
Będzie pasowało a i cena dobra, tylko coś tam nie czyta.
Masz tu linka:
viewtopic.php?f=17&t=14702


Na górę
Post: 12-02-2017, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-04-2011, 15:00
Posty: 436
Lokalizacja: podkarpacie
To wiem ale ja muwie o zwyklym oryginalnym radiu do gv2 tyle tylko ze z mp3 bo ja mam cd chodzi mi o to czy jsk kupie tam wtyki beda napewno takie samy czy wszystko bedzie chodzić? a moze cos nie zegra sie z sterowaniem z kierownicy?
To co mi pokazale ma troszke inny wyglad i bohe się ze moze cos nie zegrac a ja znalaxlem dokladnie takie samo jak moje tylko z mp3
https://www.olx.pl/i2/oferta/oryginalne ... f12177aa95
Dokladnie takie mam w pierwszych modelach byly wlasnie takie


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]