Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 17:05

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Offroad Vitara
Post: 28-02-2012, 09:34 
Offline

Rejestracja: 27-02-2012, 23:21
Posty: 10
Lokalizacja: łuków
Witam jestem nowym posiadaczem Vitarki i zwracam sie do was z taką prosbą pomocy zastanawiam sie jaki rozmiar oponki zamontowąć do mojej vitarki(aluminiowe orginalne felgi) ?? i jakie tuleje wytoczyć by ja podnieść mam jeszcze taki mały problem z reduktorem przy zmianie z 4 kół na dwa jest takie udrzenie?? czy to jest coś nie tak?? a jak to naprawić ?? Dziękuję bardzo i pozdrawiam ..


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-02-2012, 18:03 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-12-2006, 15:52
Posty: 774
Lokalizacja: Białystok
Witam

Opony zależy czego oczekujesz od samochodu.
Co do napędu to podałeś za mało danych. Skąd mniej więcej dobiega ten dźwięk?

Zresztą na forum http://suzuki.a-ng.eu/forum masz już wszystko opisane. ;)


Na górę
 Tytuł: opony
Post: 28-02-2012, 19:10 
Offline

Rejestracja: 27-02-2012, 23:21
Posty: 10
Lokalizacja: łuków
Witam ten dziewk dochodzi tak jak by ze skrzyni takie stukniecie (uderzenie) a opon poszukuje takich offroad nie wiem kostki jakies dopiero zaczynam przygode z offroad wiec nie znam sie na tym az tak dobrze posiadam ogrinalne aluminiowe felgi na ktorych sa 255/60 a mysle o kostce 205/75 i mysle o dotoczeeniu dystansów 6cm.. Dzieukuje i pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-02-2012, 20:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29-10-2011, 15:25
Posty: 63
Lokalizacja: Koszalin/Darłowo
Fajne są bf mt sam na nich jeżdżę albo cooper też daje radę kwestia kasy. Swoją przygodę zaczynałem na nalewkach perschini wzór jodełka z góry odradzam zakup tani ale robią dużo szkody po 3 latach jazdy wszystko do wymiany włącznie z reduktorem i mostami. Jak chcesz podnieś auto to lepiej jakieś markowe zawieszenie, gumy i kombinowane amortyzatory to zabawa na krótką metę. Reduktor proponuje wyciągnąć na blat i rozebrać, może będzie trzeba jakieś łożysko wymienić i będzie po sprawie. Bynajmniej będziesz wiedział co w środku piszczy. Co do dystansów mam mieszane uczucie nie lepiej felga z dobrym ofsetem.

_________________
pozdro


Na górę
 Tytuł: Re: opony
Post: 28-02-2012, 22:35 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-12-2006, 15:52
Posty: 774
Lokalizacja: Białystok
Sztuczny pisze:
Witam ten dziewk dochodzi tak jak by ze skrzyni takie stukniecie (uderzenie) a opon poszukuje takich offroad nie wiem kostki jakies dopiero zaczynam przygode z offroad wiec nie znam sie na tym az tak dobrze posiadam ogrinalne aluminiowe felgi na ktorych sa 255/60 a mysle o kostce 205/75 i mysle o dotoczeeniu dystansów 6cm.. Dzieukuje i pozdrawiam


Hmm.. ciężko tak na odległość zdiagnozować ale przyjrzałbym się reduktorowi. Może łańcuch się wylatał.

A te dystanse to do zawieszenia? 6 cm to za bogato jak na przód. Zabraknie skoku amorka, chyba że grubsze modyfikacje za tym pójdą.

Tak czy inaczej radzę poczytać te forum, co wkleiłem wcześniej. 8)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]